FAALİYETLER

Yapı Malzemeleri

Şirketlerimiz, bünyemizde ürettiğimiz ve bölge distribütörlüğünü yaptığımız uluslararası markaları kurumsal müşterilerimize branşlarında uzman ekipleriyle sunmaktadır.

Tekstil

Türkiye'nin tekstil sektöründeki lokomotiflerinden biri olan çorap imalatı konusunda faaliyet gösteren fabrikamız kendi markasını üretirken aynı zamanda üst düzey global markalara da üretim yapmaktadır.

İhracat

Şirketlerimiz ürettiği ve tedarik ettiği ürünleri Dünya'nın çeşitli ülkelerine ihraç ederek ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlamaktadır.

İnşaat & Gayrimenkul

İnşaat sektörünün çeşitli alanlarındaki faaliyetlerimizde konusunda uzman kadromuz kaliteli ve kalıcı yapıların inşası için hizmet vermektedir.

Havalimanı İşletmeciliği

Şirketlerimizden Favori LLC Eylül 2013 itibarı ile Mogadişu Aden Abdulle Uluslararası Havalimanı işletmeciliğini 20 yıl süre ile üstlenmiş bulunmaktadır.

Bilişim

Kozuva Şirketler Grubu 2015 yılından itibaren Volsoft Yazılım Şirketi ile bilişim alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Eğitim

Kozuva Şirketler Grubu 2018 yılında Başakşehir Koleji yatırımı ile özel eğitim sektöründe yerini almıştır.

Temeli 1955 yılında atılan KOZUVA Şirketler Grubu 2018 yılında 7 şirketi ile 7 farklı alanda ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bize Ulaşın