ŞİRKETLER

KARDEŞLER YAPI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

1992 yılında kurulan Kardeşler Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti. yıllardır yapı malzemesi satışı konusunda gelişerek hizmet verme bilinciyle çalışan bir şirkettir. Bu gelişme sadece ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi olarak değil, aynı zamanda kurumsallaşma alanında da hedeflenmiştir. Kardeşler Yapı çağdaş satış stratejilerini en iyi şekilde benimseyip uygulayarak A dan Z'ye inşaat malzemelerinin satışını gerçekleştirmekte olan bölgesindeki öncü yapı malzemesi şirketidir.

BROSS TEKSTİL SAN. ve TİC. A.Ş.

2007 yılı sonunda kurulan şirket Türk Çorap Sektörünün dünyadaki yükselme sürecini bütün yönleriyle yaşayan ve bu süreci bir adım ileriye götürme inancında olan deneyimli bir ekip ile yola çıkmıştır. En son teknolojiye sahip makine alanı ile entegre modern tesislerinde üretim yapan şirket bebek, çocuk, bay ve bayan çorapları üretimi yapmaktadır. 2007'den beri çalıştığı global firma ve markalara vermiş olduğu servis, hizmet ve güvenle iyi bir çözüm ortağı olduğunu gösteren Bross Tekstil 2016 yılında iç çamaşır imalatına başlamıştır.

YAKO TEKSTİL SAN. ve DIŞ TİC. A.Ş.

Küreselleşen Dünya'daki ticaret hacminin her geçen gün artış eğilimi göstermesi ile profesyonel iş yönetimi gereği olarak yükselen ihracat grafiğimizin doğurduğu koordinasyon faaliyetlerimizi organize etmek üzere kurulan şirket, ihracat faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.
  • #

TSF GAYRİMENKUL YATIRIM İNŞAAT MİMARLIK LTD. ŞTİ.

Kozuva Şirketler Grubu ve Ersoy Mühendislik iştiraki olarak kurulan TSF GAYRİMENKUL YATIRIM İNŞAAT MİMARLIK LTD. ŞTİ. “gayrimenkul geliştirme” konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

FAVORİ İŞLETMECİLİK YURTDIŞI YATIRIM İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

2012 yılında yurtdışı yatırımlar hedeflenerek kurulan şirket en iyinin ulaşılmaz olduğu inancıyla, "her zaman daha iyiye" ilkesiyle küresel ekonomideki aktif rolleri üstlenmek üzere konumlandırılmıştır. Bu doğrultuda hareket eden firmamız Eylül 2013 tarihi itibarı ile Somali'de bulunan Mogadişu Aden Abdulle Uluslararası havalimanı işletmeciliğini 20 yıl süre ile üstlenmiştir.

SAT LLC

SAT LLC kurulduğu günden beri daima bir adım önde olan vizyonu ve global proje hedefleri ile müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdüren yatırım şirketidir.

VOLSOFT YAZILIM LTD. ŞTİ.

Yetenekli ve uzman kadromuzla kısa zamanda büyük işler başarmanın gururunu yaşayan şirketimiz butik yazılım çözümleri ile müşterilerimize doğru ekiple çalıştıklarını hissettirmeye devam ediyor.

BAŞAKŞEHİR KOLEJİ

Başakşehir Koleji ülkemizin geleceğinde söz sahibi olacak bireyleri üretken ve erdemli bir nesil olarak yetiştirme vizyonumuza ulaşmak için gerçekleştirilmiş eğitim yatırımımızdır.